REKLAMA: Pielęgnacja włosów zimą

Podstawa to dobór odpowiedniego kosmetyku do pielęgnacji włosów. Warto zdecydować się na kosmetyki profesjonalne. Od ponad 50 lat firma REDKEN, kultowa marka z USA, uchodzi za eksperta od profesjonalnych, skutecznych i najwyższej jakości kosmetyków do pielęgnacji włosów, a wśród fryzjerów postrzegana jest jako innowacyjna i inspirująca.

– Podstawą wszystkich produktów marki są nowoczesne technologie, umożliwiające zachowanie równowagi PH i odpowiednich proporcji protein i składników nawilżających w swoich produktach – mówi Oskar Ganowski z Bea Beleza. – Zdrowy włos zbudowany jest w 95% z protein i substancji nawilżających. Brak tych składników objawia się zmianą struktury włosów i wyglądu fryzury. Niezależnie od tego, czy włosy potrzebują witalności, nawilżenia, objętości, ochrony koloru, wygładzenia czy ujarzmienia, REDKEN ma dla każdej z tych potrzeb właściwe rozwiązanie.

Jeśli twoim włosom brakuje:
witalności – zastosuj maskę bardzo intensywnie wzmacniająca. Zawiera najwyższą dawkę odbudowujących ceramidów. Włosy są odbudowane od wewnątrz i bardziej odporne na czynniki zewnętrzne. Chroni je przed działaniem ciepła suszarki i prostownicy. Włosy są o 96% mocniejsze, odbudowane, nabłyszczone już po trzykrotnym użyciu maski Strengh Builder.

nawilżenia – wybierz produkty z  serii przeznaczonej do włosów suchych i łamliwych. Przy jednoczesnym zastosowaniu szamponu, odżywki i olejku z tej serii włosy otrzymują 15-krotnie silniejszą porcję pielęgnacji w porównaniu ze zwykłym produktem pielęgnacyjnym. Doskonałą odbudowę włosów zapewnia kompleks keratynowy „Keratin Enrich” złożony z oleju arganowego (intensywnie nawilża, wygładza i nabłyszcza), PCA i argininy (regeneruje, reguluje poziom nawilżenia i wygładza powierzchnię włosa) i specjalnego składnika IPN (z ang. „interlock protein Network” – wnika głęboko w łuskę włosa i go wzmacnia).

objętości – do codziennej pielęgnacji zastosuj odżywkę Body Full Conditioner, która wzmacnia strukturę włosa i długotrwale powiększa gęstość fryzury. Zawiera kompleks „Nonstop Volume” utrzymujący objętość włosów złożony z ekstraktu z pszenicy (chroni łuski włosa, nadaje objętości bez obciążania), bawełny (rozplątuje, wyrównuje poziom nawilżenia, nadaje miękkości i elastyczności), proteiny sojowej (odżywia i wzmacnia, nadaje gęstości).

blasku i koloru – nieporównywalną ochronę koloru włosów zapewni lekki, szybko wchłaniający się spray proteinowy. Ułatwia układanie włosów farbowanych, pielęgnuje, nadaje połysk i ujarzmia niesforne kosmyki. Zawiera kompleks „Fade Resist” chroniący włosy farbowane przed utratą koloru złożony m.in. z mikro-siateczki (spaja pigment farby do włosów i przedłuża trwałość koloryzacji), filtru UVA i UVB, a także olejku z żurawiny (nadaje długotrwałego połysku i miękkości), ceramidów (wzmacnia i uzupełnia włókna włosa).

Więcej informacji na temat pielęgnacji włosów i profesjonalnych kosmetyków znajdziesz na blogu Beabeleza.