Na mapie Poznania pojawiło się nowe miejsce. Podoba wam się ?

Nowe miejsce spotkań poznaniaków powstało na Wildzie, w okolicach AWF i mostu Królowej Jadwigi. Będzie to kolejna tego typu miejscówka nad brzegiem Warty. Co zaoferują nam właściciele klubu?

Przez ostatnie miesiące tworzyliśmy to niesamowite miejsce nad Wartą i już w piątek 08/07 oficjalnie oddajemy w Wasze ręce „kawałek rajskiej wyspy” w centrum Poznania! Tego dnia startujemy z GRAND OPENING WEEKEND! Już nie możemy się doczekać! – czytamy na Facebookowym profilu “Klub na Fali”.

Na gości czekać będzie plaża, bary, lodziarnia z naturalnymi lodami, czy też restauracja. Do godziny 13:00 serwowane będą śniadania. Istnieje również możliwość wypicia świeżo palonej kawy. Organizatorzy zadbali o bogatą ofertę koktajli, zarówno bezalkoholowych, jak i tych z procentami. W klubie będą również dwie specjalne strefy – BACARDI oraz APEROL. Ciekawą atrakcją dla fanów sportu będzie przygotowane boisko do koszykówki 3×3. Nie zapomniano również o najmłodszych gościach. Specjalnie dla nich stworzono plac zabaw w pirackim stylu. Różnorodną ofertę gwarantuje także strefa gastronomiczna, w której każdy znajdzie coś dla siebie. 

Organizatorzy zaplanowali huczne otwarcie klubu, które już w nadchodzący weekend. Wszystko rozpocznie się w piątek o godzinie 17:00. Dla zgromadzonych wystąpi IANN. Zaplanowane jest też wiele atrakcji, których jeszcze nie ujawniono. Na gości czeka więc sporo niespodzianek.