Nusret dodał szczyptę luksusu do 10. urodzin “Whiskey in the Jar” w Starym Browarze

Dziesięć lat na rynku to dla każdej restauracji powód do dumy, ale “Whisky in the Jar” w Starym Browarze w Poznaniu postanowiło uczcić to wydarzenie w sposób, który przeszedł najśmielsze oczekiwania. A jak inaczej uczcić tę rocznicę, jeśli nie w towarzystwie internetowej sensacji i miłośnika dobrej kuchni, Nusreta Gökçe, znanego jako Nusret?

 

Turecki Flair w Serce Poznania

 

Jeżeli jesteście fanami fine diningu i nie przegapiliście żadnego kulinarnego mema w ciągu ostatnich kilku lat, z pewnością znacie Nusret. Jego charakterystyczny sposób posypywania steków solą stał się viralem i zapewnił mu międzynarodową sławę. Ale czy wiedzieliście, że ten turecki mistrz kulinarny potrafi również docenić dobre whisky i kameralną atmosferę?

Miejsce z Duszą i Charakterem

“Whisky in the Jar” to nie tylko kolejny lokal na kulinarnej mapie Poznania. To miejsce z duszą, które od dziesięciu lat serwuje mieszkańcom i turystom jedne z najlepszych whisky i koktajli w mieście. Do tego dochodzi wyśmienita kuchnia, której urok mógł poczuć także gość specjalny.

 

Wieczór Pełen Niespodzianek

 

Nusret nie byłby sobą, gdyby nie zaserwował kilku swoich znanych trików. Jego występ kulinarny był nie tylko pokazem umiejętności, ale też formą sztuki, która zachwyciła zgromadzonych gości. Oczywiście, nie mogło też zabraknąć degustacji whisky, która była dopełnieniem tego niezwykłego wieczoru.

 

Co dalej? Czy Nusret zostanie ambasadorem whisky?

 

Jeśli 10. urodziny “Whisky in the Jar” są preludium do kolejnej dekady, to możemy spodziewać się naprawdę wielkich rzeczy. Może nawet współpraca z Nusretem na stałe wpisze się w ofertę tego uroczego miejsca? Kto wie, może dzięki temu Poznań stanie się nowym hotspotem na kulinarnym globie.

 

To był wieczór, który przeszedł do historii “Whisky in the Jar”. Obecność wyjątkowego gościa nadała tej uroczystości międzynarodowego charakteru i pokazała, że Poznań ma do zaoferowania coś więcej niż tylko lokalne specjały. Na pewno będzie o czym mówić przez następne lata.