REKLAMA: Blask kobiecości

Wzmocnienie osłabionym łamliwym i zniszczonym włosom przyniosą produkty z nowej, rewolucyjnej serii Pro-Keratin Refill marki Loreal Professionnal. Doskonale uzupełniają keratynę – podstawowy budulec włosów, odpowiadających za ich kondycję i zdrowy wygląd. Keratyna niestety ulega stałej redukcji pod wpływem działania czynników zewnętrznych takich jak wiatr, słońce i woda oraz codziennych zabiegów pielęgnacyjnych. Seria Pro-Keratin Refill zawiera aktywne składniki w postaci:
– kompleksu Pro-Keratin (koktajl aminokwasów i protein pszenicy) działa na zewnętrzną warstwę włosów zapewniając natychmiastowe wzmocnienie, równoważąc utratę budulca włosa – keratyny, a także stanowią ochronę przed działaniem szkodliwych czynników,
– Incell – (cząsteczka lipidów inspirowana ceramidami ) działa na wewnętrzną warstwę włosów, wzmacniając spójność łuski i chroniąc wnętrze włókna, dzięki czemu staje się nawet do 70% bardziej odporne na uszkodzenia.

Regeneracja jest najskuteczniejsza, kiedy działamy na strukturę włosa zarówno na zewnątrz jak i od wewnątrz. Technologia Transformacji zastosowana w Luxe Oil od System Professional sprawia, że struktura włosów może być nawet 10 razy bardziej gładsza już po pierwszym użyciu. Trzy razy większa ochrona keratyny, zapewnia natychmiastowe i długotrwałe wygładzenie. Włosy lepiej poddają się codziennej stylizacji, dzięki wyjątkowej, lekkiej formule olejku. Ten niezwykły produkt zawiera najbardziej wartościowe i przepełnione luksusem olejki z całego świata: olejek arganowy znany jako „płynne złoto” ,olejek migdałowy – znany ze swojej lekkości oraz niezwykłych właściwości nawilżających oraz olejek Jojoba – posiadający właściwości kosmetyczne oraz szczególnie polecany do zniszczonych i suchych końcówek.
– SP Luxe Oil to jeden produkt i osiem wyjątkowych korzyści, które spełniają wymagania każdego klienta  – radzi Oskar Ganowski z Bea Beleza. – Korzyści dla włosów mokrych to zmiękczenie, wygładzenie, ochrona i podkreślenie loków lub włosów cienkich, które uzyskujemy nakładając przed suszeniem 2-3 krople olejku na włosy. Włosy suche po zastosowaniu SP Luxe Oil są nawilżone, wygładzone, rozświetlone i odbudowane. A wskazówki, jak prawidłowo użyć olejku, można znaleźć na naszym blogu.

Pielęgnacyjne ekstrakty czerpane z natury znane były kobietom od zawsze. Królowa Kleopatra stosowała olej z papirusa dla podkreślenia piękna kobiecości. Kobiety z plemienia Berberów wykorzystywały olej arganowy do ochrony i pielęgnacji włosów, a dla starożytnych Syryjek olej lniany stanowił źródło blasku. I dziś możemy znaleźć kosmetyki, których skład inspirowany jest starożytnymi recepturami. Takim produktem jest Orofluido Revlon Professional uzupełniony mieszanką zapachów bursztynu i wanilii, które pozwolą na oddanie się w pełni pielęgnacyjnym rytuałom.

Więcej wskazówek dotyczących pielęgnacji włosów znajdziesz w programie „Open Night”: