REKLAMA: Piękno, mądrość i siła dla twoich włosów

True Keratin to trzy etapy.
Piękno –  miękkość, połysk i wykwintność, proste, odżywione i błyszczące – takie właśnie stają się włosy, gdy keratyna wprowadzona zostaje w ich głąb. Kobiety, których włosy falują się po umyciu lub stają się puszyste w dżdżysty dzień i nawet te, które mają naturalnie kręcone włosy.

Mądrość – keratyna bez udziału żrących środków chemicznych i w naturalny sposób prostuje włosy. Poprzez wprowadzenie keratyny głęboko w powłoczkę włosa, True-Keratin wpływa na naturalne składniki włosów. Z terapii True keratin może skorzystać każdy, a przede wszystkim osoby mające włosy poddane zbyt wielu procesom i zniszczone chemią. Im bardziej zniszczone włosy – tym lepiej i dłużej działa terapia, która głęboko je odżywia i odbudowuje. Warto zatem wspomnieć, że jest ona czymś więcej niż tylko sposobem na prostowanie.

Siła – terapia True-Keratin odbudowuje odporność, aby uczynić włosy silnymi i elastycznymi, a przy tym nadaje im bardzo naturalny wygląd. Nie stają się one proste i sztywne jak po chemicznym zabiegu, lecz pozostają sprężyste, a efekt ten utrzymuje się nawet przez 4 miesiące!

Aby przekonać się o efekcie, jaki można uzyskać po odbyciu terapii keratynowej, zaprosiliśmy jedną z naszych czytelniczek do Salonu Keratin Poznań mieszczącego się przy ul. Polskiej 74.
Jej problemem były naturalnie falujące włosy zniszczone ciągłym suszeniem i prostowaniem, które nie układały się i mimo stosowania odżywek czy specjalnych szamponów nie miały ani witalności, ani blasku.

A jak przebiegała terapia na włosach?

Pierwszym etapem jest diagnoza stanu włosów. Później specjalista otwiera łuski włosa dzięki zastosowaniu szamponu oczyszczającego. Następnie nakładamy keratynę  ( produkt True keratin) . Zapach rozmaitych owoców, czekolady lub wanilii jest atrakcyjnym dodatkiem do całego zabiegu…

Zabiegi trwające około 3 godzin spowodowały, że włosy są zupełnie inne: gładkie,  nienastroszone lśniące, zdrowe – i po prostu piękne. Jeśli więc nie wiecie, jak przywrócić urodę swoim włosom, skorzystajcie z terapii True Keratin  dając im piękno, mądrość i siłę. Szczegóły znajdziecie na stronie www.keratin.poznan.pl