„Mamy wszystko, czego potrzebujesz” – nowy sklep Carrefour w Starym Browarze

Carrefour to idealne miejsce na zakupy spożywcze. Szeroka oferta cenowa, świeże produkty od lokalnych dostawców, duży wybór żywności eko i wegańskiej czy domowej chemii i artykułów przemysłowych – słowem: „wszystko, czego potrzebujesz”, w jednym miejscu.

Carrefour podbija serca Polaków różnorodnością, jakością, niskimi cenami i szeregiem udogodnień, ułatwiających codzienne zakupy. Carrefour to idealna propozycja dla Klientów Starego Browaru – twierdzi Marta Kabsch, PR Manager Centrum. W nowym markecie znajdą propozycje z różnych półek cenowych, co jest istotne dla wielu osób, które z racji na obecne okoliczności, uważnie pilnują domowego budżetu. W nowym sklepie komfortowo będzie można zrobić szybkie, codzienne zakupy na śniadanie w biurze czy szybką kolację po pracy. Dzięki szerokiemu asortymentowi, w browarowym Carrefourze zrobimy także duże „zaopatrzenie” dla całej rodziny, na cały tydzień – najlepiej ze zniżką w jednym z programów lojalnościowych.

Z pobliskiego pola i dalekiej Azji

W nowym Carrefour pop-up, który dziś świętuje otwarcie w Starym Browarze, klienci będą mieli dostęp do wszystkich niezbędnych na co dzień produktów. W docelowym sklepie Carrefour Market (zlokalizowanym w Atrium -1 naprzeciwko pop-up store) znajdzie się asortyment, który zainteresuje najbardziej wymagających, m.in. bogaty wybór produktów świeżych, zdrowej żywności i kuchni świata. W Strefie Zdrowia, na dziale tradycji dostępne będą m.in. produkty bezglutenowe, specjalna strefa produktów „Prosto z pola do 50 km” – dostawy bezpośrednio od lokalnych rolników, Kuchnie Świata z egzotycznymi specjałami dostępnymi całorocznie lub sezonowo, Biblioteka Whisky, Wino dla Konesera, duża strefa napojów bezalkoholowych dla kierowców, specjalna strefa dla pupili z bardzo dużym wyborem smakołyków i zdrowej karmy BIO oraz strefa z suplementami dla osób aktywnych fizycznie. W sklepie będzie dostępny szeroki wybór produktów marki własnej, a także atrakcyjny asortyment produktów przemysłowych oraz artykułów sezonowych.

Sklep tymczasowy Carrefour w Atrium -1 jest wygodnie skomunikowany z parkingiem, dlatego w Starym Browarze będzie można zrobić także większe zakupy. Dla klientów sieci dostępne są liczne promocje, także w postaci kuponów w aplikacji Mój Carrefour, oraz stałe programy rabatowe dedykowane rodzinom i seniorom (Karta Rodzinka, Karta Dużej Rodziny oraz Karta Seniora). Na zakupy szczególnie warto wybrać się w weekend, kiedy w markecie obowiązuje atrakcyjny rabat -10% na zakupy z aplikacją Mój Carrefour.