Coccodrillo organizuje w dniach 1-3 maja specjalną akcję zakupową na rzecz Marysi z Brenna

Cała Wielkopolska żyje ostatnimi miesiącami historią małej Marysi z Brenna, która od urodzenia walczy z SMA1 – najcięższą postacią rdzeniowego zaniku mięśni. Dziewczynka otrzymuje refundowany od niedawna lek, który opóźnia postępy choroby, ale jedyną szansą Marysi na normalne funkcjonowanie, mimo nieuleczalnej choroby, jest bardzo kosztowna, ale też niezwykle skuteczna dla terapia genowa. Jej koszt wynosi aż 9 mln zł. Dodatkowym wyzwaniem jest w tej historii czas – im Marysia szybciej otrzyma lek, tym mniejsze będzie ryzyko powikłań.

„Weekend Pełen Marzeń” dla Marysi

Z myślą o dzielnej wojowniczce z Wielkopolski lokalna firma Coccodrillo, z Kościana k/Poznania,  przygotowała drugą edycję akcji zakupowej pod hasłem „Weekend Pełen Marzeń”. Jej pierwsza odsłona została zrealizowana w ubiegłym roku i miała na celu wsparcie Fundacji Mam Marzenie. Na potrzeby tegorocznej odsłony „Weekendu” został wygenerowany kod rabatowy „DlaMarysi20”, uprawniający do 20-procentowej zniżki na zakupy w e-sklepie. Każde zamówienie ze wspomnianym kodem sprawi, że 20 proc. wartości zakupów zostanie przekazane na konto Marysi. „Weekend Pełen Marzeń” potrwa od 1 do 3 maja włącznie i będzie obowiązywał w sklepie internetowym Coccodrillo.
Chcemy pomóc Marysi i jej rodzicom spełnić marzenia o pokryciu kosztów drogiego leku, który da jej szansę na pełne przygód, radosne dzieciństwo. Spełnianie dziecięcych marzeń i zapewnianie maluchom beztroski i radości leży w końcu w DNA naszej marki. To dzieci są naszymi bohaterami, nie możemy przechodzić obojętnie obok ich problemów – mówi Paulina Żaczyk, p.o. Kierownika Marketingu Coccodrillo.

#CoccodrilloPomagamy

To nie pierwsza akcja Coccodrillo na rzecz chorej dziewczynki z Brenna. Marka przekazała na poczet aukcji charytatywnych bony do swojego e-sklepu. Zostały one zlicytowane w aukcjach realizowanych w serwisie Facebook oraz podczas wydarzenia „Bal Gorących Serc”. Firma wspiera także małych podopiecznych Fundacji Mam Marzenie w ramach akcji „Ubierz Marzenia”. To inicjatywa realizowana w ramach projektu „Ubrania do oddania”. Jakie są jej założenia? Możemy oddawać niepotrzebną, niezniszczoną odzież, obuwie i akcesoria dziecięce do salonów stacjonarnych Coccodrillo bądź za pośrednictwem bezpłatnej wysyłki kurierskiej. Każdy 1 kg  przekazanych ubrań to 1 zł dla Fundacji Mam Marzenie. Jak dotąd, podczas akcji zebrano ponad 1000 kg ubrań!