Poznań Track Day

W najnowszym odcinku „Lifestyle Poznań” ponownie odwiedziliśmy  Tor Poznań, na którym można było stać się uczestnikiem wyścigów samochodowych, zarówno jako kierowca jak i pasażer.

 

Na Torze Poznań odbyło się Tor Poznań Track Day – idealna okazja dla wszystkich miłośników motoryzacji, aby móc przejechać się mniej i bardziej znanymi perełkami ze świata motoryzacji.

 

Więcej o charakterze całego wydarzenia opowiedział Krystian Korzeniowski, jeden z zawodowych kierowców wyścigowych. Dzięki stronie specjalnej stronie prezentowej możliwe jest wykupienie voucherów prezentowych, pozwalających na przejazd jednym z dostępnych sportowych samochodów jako kierowca, ale także jako pasażer z wykwalifikowanym rajdowcem.

 

Można było także uczestniczyć w wydarzeniu, przyjeżdżając własnym samochodem.

 

„Jest to szansa na sprawdzenia możliwości swoich oraz swojego samochodu” – dodaje Krystian Korzeniowski.

 

Zachęcał także wszystkich do udziału w tego typu wydarzeniach, w szczególności tych, wiążących swoją karierę zawodową z wyścigami samochodowymi.

 

Głównym celem wydarzenia była realizacja voucherów prezentowych. Jak wskazuje Bartłomiej Miel, członek zespołu Autoprezent, dostępnych jest ponad 40 samochodów z najwyższej półki, którymi można przejechać się po Torze Poznań. Są to marki, takie jak: Ferrari, Lamborgini czy Nissan GTR, którego pasażerką miała okazję być nasza dziennikarka.

 

Zapraszamy do obejrzenia pełnej relacji:

 

tekst: N. Fekser