Targi Mody Poznań coraz bliżej. Trwa sprzedaż biletów

Od lat nieodłączną częścią ekspozycji na Targach Mody Poznań jest obuwie. Podczas tegorocznej edycji również nie może ich zabraknąć. Zaprezentuje się wiele światowych marek, które łączą modny fason, dbałość o szczegóły wyjątkową wygodą. Są to między innymi takie marki jak Poelking Shoe Fashion, Primigi, Igi&Co., Imac, Loretta Vitale, Sanital Flex. Pojawi się wiele firm z nowatorskimi pomysłami jak np. System amortyzacji w obcasie czy produkcja obuwia z liścia ananasa.
 
W czasie trwania targów równocześnie zorganizowany zostanie projekt Miasto Żyje Modą, którego zadaniem jest promocja projektantów oraz miejsc, które kojarzone będą z najnowszymi trendami. Projekt ten będzie uzupełnieniem modowych doznań jakie zapoczątkowane zostaną podczas targów. Jak do tej pory organizatorzy ogłosili kilka miejsc, które zaproponują uczestnikom projektu zniżki, wystawy, spotkania informacyjne i warsztaty.
 
Na oficjalnych profilach Facebook i Instagram oraz na stronie wydarzenia, można na bieżąco obserwować przygotowania do Targów Mody Poznań. Tam też prezentowane są kolejne marki, które będą brały udział w wydarzeniu. Dodatkowo poprzez stronę internetową prowadzona jest sprzedaż biletów na wydarzenie.