Oficjalna data otwarcia Klubu na Fali

Czy Fala jest Warta Poznania? Na to pytanie odpowiedzieliśmy sobie już w ubiegłym roku. Poprzedni sezon był niezwykle krótki, ale intensywny dla Klubu na Fali, który rozpoczynał swoją działalność w Poznaniu nad Wartą w okolicach Mostu Królowej Jadwigi. W tym roku startuje zdecydowanie szybciej – już w maju!


Egzotyczne palmy, biały piasek, pyszne jedzenie i kolorowe koktajle. Słońce, muzyka, relaks
i wakacyjny klimat. To wszystko będzie dla poznaniaków na wyciągnięcie ręki, już od najbliższego piątku 26 maja od godz.10:00.

Goście, którzy poznali Klub na Fali w ubiegłym roku, na pewno zauważą pewne zmiany m.in. w sposobie składania zamówień. Aby wyeliminować kolejki, zmodyfikowano organizację pracy poszczególnych sekcji gastronomicznych i barowych. Teraz dania z menu będzie można zamówić wraz z napojami aż na 7 stanowiskach. Kawiarnia i lodziarnia Libero Premio Gelato zmieniła dotychczasową lokalizację na osobny, różowy moduł z wyodrębnioną, własną strefąrelaksu. Zwiększona została również liczba stanowisk barmańskich – teraz będzie ich aż 15.

I w tym sezonie nie zabraknie stref dobrze znanych partnerów Klubu na Fali: zachęcony zeszłorocznym sukcesem frekwencyjnym Aperol, powiększył strefę na białym piasku, zwiększył liczbę leżaków i stolików. Przychodząc do Klubu na Fali już w ten weekend będzie można odpocząć na wielkich poduchach i podwieszanych siatkach w kolorach Hardmade. Bacardi rozbuduje się o dodatkowy parkiet, miejsca siedzące i kolorowy moduł stworzony na wzór kubańskiego „Casa Bacardi”. Strefa Bacardi zostanie otwarta w najbliższym czasie. Natomiast Peroni szykuje „Instaspot”, jakiego jeszcze nie było.

Menu Klubu na Fali wzbogaciło się o nowe pozycje: pizze Pistacchio e Mortadella i Nduja oraz makaron Penne all’Arrabiatta, koktajle, a nawet różową kawę „Pink Latte”.

Co będzie się działo w weekend otwarciowy?
Z pewnością będzie muzycznie: w piątek od 17:00 do 24:00 za gramofonem stanie DJ Iann, a w sobotę od 16:00 do 24:00 – Mazz.

Od piątku do niedzieli powstawał będzie na żywo obraz malowany na drewnianej ścianie. Artysta Blue Snail, który tworzył już dla Klubu na Fali wyjątkowe, drewniane drogowskazy
i mural we współpracy z Red Bullem, zaprezentuje swoją, malowaną wersję „Fali” na blisko 40 mkw drewnianej ściany.

Nie zabraknie także czegoś dla Mam. We współpracy z fotografkami specjalizującymi się w fotografii rodzinnej zapraszamy na pamiątkowe zdjęcia dla mam i dzieci.

Klub na Fali będzie czynny codziennie od godziny 10:00, aby jego goście mogli rozpocząć dzień aromatyczną kawą i śniadaniem, do późnych godzin wieczornych – aż do września.