Zakupy u polskich projektantów – odwiedź OPEN SHOWROOM by TUTU w Starym Browarze 1 i 2.10

Wegańskie buty, garnitur z czerwonego aksamitu, bluza z frędzlami, kopertowa sukienka z printem „WOLNOŚĆ” – to tylko kilka modowych „ciekawostek”, które będzie można zobaczyć, dotknąć, przymierzyć i kupić w trakcie wydarzenia OPEN SHOWROOM by TUTU w Starym Browarze. Priorytetem była wybujała forma, dopracowanie detali i kunszt krawiecki już niekoniecznie. Obecnie wiele autorskich marek fashion tworzy fantastyczne kolekcje z wykorzystaniem świetnej jakości materiałów, łączące unikalny design z funkcjonalnością.

Z metką „made in Poland”

Twórczynią i kuratorką Open Showroom jest Agata Królikowska. Na co dzień prowadzi butik TUTU z ubraniami polskich projektantów na drugim poziomie Atrium.

Wiele polskich marek, obecnie uznanych, zaczynało swoją karierę w Starym Browarze. Nasze klientki lubią łączyć ubrania i dodatki z autorskich butików z rzeczami z sieciówek czy butików światowych brandów  mówi Marta Kabsch.

W ten sposób można stworzyć unikalną garderobę, wyróżnić się. Agata Królikowska do OPEN SHOWROOM zaprosiła bardzo różnorodne marki. Pojawią się propozycje dla osób, które budują ponadczasową szafę kapsułową, ale będzie też wiele odważnych, kolorowych projektów.

Wszystkie produkty z oferty OPEN SHOWROOM by TUTU powstają w Polsce. Większość marek zaproszonych do Starego Browaru przez Królikowską regularną sprzedaż prowadzi wyłącznie w internecie. Weekendowy event zakupowy to okazja, żeby ich kolekcje zobaczyć „na żywo”, a także porozmawiać z projektantami. Pierwsza jesienna edycja OPEN SHOWROOM by TUTU w Starym Browarze odbędzie się w Atrium 1 i 2 października w przestrzeni obok słynnej rzeźby Igora Mitoraja. Strefę polskich projektantów będzie można odwiedzić od godz. 9:00 do 21:00. Kolejna odsłona OPEN SHOWROOM zaplanowana jest na 27 i 28 listopada.

OPEN SHOWROOM by TUTU

1-2 października 2021

Atrium, Stary Browar

9:00-21:00

Marki:

Lamita Organic

Love & Rose

Moszczyński Design

Anna Drabczyńska

Bosco by Gotycka

Szymon Szymankiewicz

Kosowska

Memola

Synthetic

Mani flame

Noza Nova

No Sugar

Zarośla

TUTU feat. CH UNITY, Risk Made in Warsaw, Lidia Kalita, Just Paul, Aggi, Bohema Clothing, Kopi, Marcelina Jarnuszkiewicz