Korolova w Poznaniu!

W minioną sobotę w klubie X-Demon odbył się koncert zjawiskowej DJ-ki jaką jest Korolova. Artystka zapewniła uczestnikom głębokie doznania muzyczne i trzeba przyznać, że, przynajmniej na ten jeden wieczór, wstrząsnęła klubową sceną muzyczną Poznania.

 

Sobota, wieczór, godzina 21. Przed klubem X-Demon gromadzą się tłumy poznaniaków, którzy przyszli na koncert DJ Korolovy. O godzinie 22, gdy wydarzenie się rozpoczyna, klub wypełniony jest już po brzegi. Nie ma w tym jednak nic dziwnego, bowiem bilety na ten sobotni wieczór wyprzedały się bardzo szybko. Od pierwszych chwil gdy artystka pojawiła się na scenie wiadomo było, że będzie to wyjątkowa noc.

 

DJ Korolova urodziła się na Ukrainie, w wieku 6 lat zaczęła uczęszczać do szkoły muzycznej. Wtedy narodziła się w niej ogromna pasja do dźwięków, a muzyka zaczęła ogrywać ważną rolę w jej życiu. Swoją przygodę rozpoczęła od gry na pianinie, a pierwszy raz za DJ-ką stanęła 10 lat temu. Dziś Korolova podróżuje ze swoją muzyką, stając za konsolą w wielu różnych miejscach na świecie. Swoją pierwszą podróż odbyła do Kapadocji i, jak sama mówi, było to dla niej sporym wyzwaniem.

Konieczność załatwienia i przetransportowania sprzętu i organizacja lotów w czasie pandemii okazało się zadaniami trudniejszymi niż przypuszczała. Otrzymała jednak ogromne wsparcie od swoich fanów, którzy z entuzjazmem zareagowali na jej występ, a całe wydarzenie zakończyło się sukcesem. Dziś, na prowadzonym przez nią kanale w serwisie YouTube, zobaczyć można filmy z USA, Egiptu, Grecji, Dubaju czy Tanzanii. Artystka zwraca uwagę na fakt, że to wyjątkowe połączenie muzyki z podróżowaniem, to też możliwość poznawania nowych tradycji, zwyczajów czy kultur.

 

Korolova swoją pracę wykonuje z ogromną pasją i miłością. Cały czas udoskonala swój warsztat i stara się być coraz lepsza, co doceniają jej fani, których cały czas przybywa. Piękną Dj-ką zachwycił się nawet sam Tiesto, który przez wielu uważany jest za autorytet w dziedzinie muzyki klubowej. Jej koncert w klubie X-Demon był jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń w ostatnich dniach i trzeba przyznać, że zakończył się ogromnym sukcesem.tekst: N. Devetzi