Zbliża się Gala Polskiej Mody w Poznaniu. Kiedy i gdzie się odbędzie?

Polska Akademia Mody i City Park zapraszają na „City Park Fashion Show 2 – Galę Polskiej Mody”, która odbędzie się 21 listopada o godz. 17:00 w restauracji Ułan Browar w Poznaniu. Podczas wydarzenia wręczone zostaną prestiżowe w świecie mody nagrody – Srebrna Pętelka, Złota Perła oraz Złota Pętelka.

 

W niedzielę, 21 listopada, restauracja Ułan Browar w Poznaniu stanie się miejscem wyjątkowej gali. Odbywać będzie się tam „City Park Fashion Show 2”, czyli „Gala Polskiej Mody”. W ramach wydarzenia zaplanowane jest wiele atrakcji, w tym wizaż Krystiana Zawady.
Centralnym punktem imprezy będą prezentacje finałowej kolekcji w ramach 44. konkursu o „Srebrną Pętelkę” oraz kolekcji nagrodzonych „Złotą Perłą” i „Złotą Pętelką”.

 

„Złota Pętelka” to aktualnie największe i najbardziej pożądane wyróżnienie mody w Polsce, które zostaje przyznane projektantom i producentom, a także ludziom i firmom zasłużonym dla mody za szczególne osiągnięcia. Od 2013 roku „Złota Pętelka” przyznawana jest za dany rok, jednak brane są pod uwagę również pozycja i osiągnięcia z przeszłości.

 

To wyróżnienie ustanowiono jako podkreślenie osiągnięć i pozycji na rynku mody w ramach regulaminu „Srebrnej Pętelki”, która jest najstarszym i najbardziej prestiżowym konkursem na nowe kolekcje dla początkujących projektantów. Zdobycie nagrody otwiera przed młodymi twórcami szereg możliwości w dalszej karierze. Konkurs ten kierowany jest dla wszystkich młodych, zdolnych i ambitnych projektantów oraz krawców – także z małych miasteczek i wsi.

 

Wydarzenie pozwala pokazać efekty swojej pracy fachowcom, szerokiej publiczności i mediom, a także daje możliwość konfrontacji, nowych przeżyć oraz poznania interesujących ludzi.

 

autorka: N. Fekser