Przedmioty “z duszą” na wyciągnięcie ręki podczas Vintage Market w Starym Browarze

Unikalne ubrania i przedmioty, które podkreślą indywidualny styl i osobowość. Podczas Vintage Market będzie można znaleźć przedmioty „z duszą”, także te inspirowane stylem retro. Wystarczy w piątek lub sobotę wybrać się do Starego Browaru.

 

Vintage Market & Art to wydarzenie, podczas którego zaprezentują się wystawcy z całej Polski. Już od godziny 9:00 w zabytkowych wnętrzach Słodowni Starego Browaru będzie można znaleźć vintagowe ubrania i akcesoria do domu, a także winyle i autorskie produkty upcyklingowe lub inspirowane stylem retro.

 

To dobra okazja, by znaleźć unikatowe przedmioty i odzież, podkreślające wyjątkowy styl użytkowników.

 

Nie zabraknie letnich sukienek, bluz czy kurtek kultowych marek lat 90., a także wełnianych marynarek czy klasycznych trenczy. Strój można uzupełnić biżuterią lub dodatkami, które wystawcy pomogą dobrać.

 

 

Organizatorki, Magda i Anita podkreślają, że kupując modę vintage nie tylko można odmienić swoją garderobę czy wnętrze domu, ale przede wszystkim zrobić to, bez większej szkody dla środowiska, dając im drugi dom.

 

Pasjonaci i pasjonatki wyjątkowego stylu i ci tęskniący za dawną mogą mają okazję kupić rzeczy z lat 70., 80, czy też 90. w dobrej jakości.

 

Podczas drugiej już edycji Targów Vintage Market będzie można znaleźć również oryginalne akcesoria do domu, unikalne egzemplarze winyli czy też… części do rowerów.

 

Targi będą się odbywać na poziomie +2 w Słodowni Starego Browaru, w piątek i sobotę (23 i 24 czerwca), w godzinach 9:00-21:00. Wejście znajduje się od strony Dziedzińca, przy restauracjach Whiskey in the Jar oraz Weranda.

 

autorka: A. Karczewska
fot. J. Krzyżanowski