Do szkoły kreatywnie? Tylko z Manu Kids

Manu kids to wyjątkowe sklepy dla dzieci i niemowląt w Poznaniu, w których znajdziecie ubrania tylko polskich producentów, kreatywne i rozwojowe zabawki, bezpieczne akcesoria i wyprawkę dla najmłodszych. Marcin Szulc, który do naszego studia przyjechał wraz z synem Marcelem, przywiózł ze sobą część asortymentu sklepu. 

Co jest najważniejsze przy doborze wyprawki szkolnej? Pierwszą myślą jaka przychodzi do głowy bez wątpienia jest plecak. W sklepie Manu Kids mamy ten komfort, że możemy wybierać spośród wielu modeli, które różnią się od siebie kolorem, formą czy dodatkowymi gadżetami. Warto zaznaczyć, że w dobie mundurków, to właśnie plecak jest elementem ucznia, dzięki któremu młody człowiek może czuć się wyjątkowo. 

“Mamy plecaki, które są fajne, designerskie, ale są również też bardzo dobrze przystosowane dla dzieci. Przede wszystkim są bardzo lekkie, plecaki nie przekraczają wymaganych 600-700g, są bardzo pojemne, mają antypotowe szelki i plecy, więc jeżeli chodzi o kwestie związaną z wagą, bo to jest najważniejsze, to te plecaki są do tego przystosowane.”

 mówi nasz gość.

 

Na rynku jest bardzo duży wybór plecaków, natomiast w Manu znajdziecie niepowtarzalne, oryginalne plecaki z USA.  Nie bez znaczenia pozostaje tutaj też kwestia funkcjonalności. W ofercie sklepu mamy standardowe, znane nam modele, a dla bardziej wymagających klientów, wzorzyste czy z neonowymi wypustkami. Bez wątpienia taki plecak może sprawić naszemu dziecku wiele frajdy. 

Warto dodać, że w ofercie sklepu znajdują się też plecaki wyposażone na przykład w blokadę zasięgu telefonu komórkowego, blokadę kart płatniczych czy ładowarkę do telefonu, czyli powerbanka wbudowanego w plecak. To nowoczesny, wyjątkowy design, połączony z super kolorami.

Ciekawym zagadnieniem są też lunchoxy i bidony, które są niezbędnym wyposażeniem wyprawki. Marcin Szulc podkreśla, że ważne jest to, by dzieci do szkoły zabierały ze sobą zróżnicowane śniadanie, stąd też konieczność stworzenia takich produktów, które umożliwią bezpieczny transport posiłku. W ofercie sklepu znajdziecie śniadaniówki z przegródkami w różnyh formach i kształtach. Możecie do nich włożyć owoce czy pieczywo, ale są skontruowane w taki sposób, że bez obaw wlejecie tam też jogurt. Tak dobrze zaprojektowany produkt zdecydowanie otwiera przed nami nowe możliwości podczas szykowania posiłków dla naszych pociech.

Warto dodać, że w sklepach Manu kids znajdziecie wygodne paputki do przedszkola i żłobka. Produkty są wykonane z mięciutkiej skóry i elastycznej podeszwy. Dzięki temu dziecko czuje się bardzo komfortowo, może w nich swobodnie siadać czy kucać. Podeszwy są wodoszczelne i antypoślizgowe, a to oznacza, że spełniają wszystkie wymogi dyrektorów placówek odnośnie paputków. To innowacyjne rozwiązanie, które łączy w sobie komfort i funkcjonalność.

Zachęcamy Was zarówno do posłuchania rozmowy Piotra Szulca z naszym gościem, jak i odwiedzenia jednego ze sklepów stacjonarnych Manu Kids, które znajdziecie w następujących lokalizacjach: 

ul. Szwedzka 6a

Centrum Franowo (obok sklepu meblowego Ikea)

Galeria Sucholeska (Suchy Las)

Stary Browar oraz Posnania (stoiska)

Jeżeli jesteście ciekawi reszty asortymentu, zapraszamy na www.manustore.pl oraz do śledzenia profilu sklepu w mediach społecznościowych – @manu_kids_poznan na instagramie i @Manu kids&Co na Facebooku.