Znane są kolejne gwiazdy festiwalu Next Fest Showcase & Conference

Ralph Kamiński to kolejna gwiazda festiwalu Next Fest Showcase & Conference, który odbędzie się wiosną tego roku. Artysta dołącza do już dużego grona najbardziej znanych polskich muzyków. To jednak nie koniec ogłoszeń. Kto jeszcze zagra przed poznańską publiką?

 

Next Fest Showcase & Conference to nowy festiwal w stolicy Wielkopolski, który inspirowany jest organizowanym przez lata festiwalem Spring Break. Wydarzenie planowane jest w dniach 20-24 kwietnia 2023 i już zapowiadane jest jako jedno z najważniejszych i najciekawszych wydarzeń muzycznych. Festiwal to połączenie zarówno koncertów jak i paneli dyskusyjnych dla przedstawicieli branży muzycznej.

 

Koncerty będą odbywać się w dniach 20-22 kwietnia w kilku lokalizacjach na terenie miasta – CK Zamek, pl. Wolności, Scenie Na Piętrze, Tamie, Blue Note, Dragon, W Starym Kinie, Pod Minogą, Lokum, Dubliner i Schron.

 

Do tej pory wśród ogłoszonych artystów, którzy zaprezentują się przed poznańską publiką znaleźli się Margaret, Mrozu czy Jamal. Teraz przedstawiono kolejnych – Ralhp Kamiński, Igor Herbut, Etnobotanika, a także: Ignacy Błażejowski, Nanga, Hinode Tapes, Meggie, Älskar, The Pau, FellowB, Kathii, daysdaysdays, Małgola, No, Ikarus, Lock Down, Bałtyk, Szygenda i Eddie Block, naked relaxing, open czy Zuta.