Ostatnie dni Zimowego Miasteczka na pl. Wolności

To już ostatni tydzień funkcjonowania Zimowego Miasteczka w centrum Poznania. Na pl.Wolności można skorzystać z lodowiska, a także z dodatkowych atrakcji.

 

Na Placu Wolności trwa ZImowe Miasteczko, a jego największą atrakcją jest lodowisko w centrum miasta. Czynne jest przez cały tydzień – od poniedziałku do czwartku oraz w niedzielę między 11:00 a 21:00, a w piątki i soboty od 11:00 do 22:00.

 

Bilety kosztują: 25 złotych za dwugodzinny bilet normalny oraz 20 złotych za ulgowy, ale przygotowano szereg zniżek m.in. dla seniorów od 65. roku życia oraz dla posiadaczy Karty Rodziny Dużej. Studenci mogą korzystać z tańszych o 5 złotych wejściówek (20 zł) w czwartki.

 

Poza samym lodowiskiem na odwiedzających czekają także stoiska ze smakołykami, kakaem czy grzanym winem.

 

Zimowe Miasteczko będzie działać do 26 lutego, co oznacza, że to już ostatnie dni, by skorzystać z atrakcji. W środę można skorzystać z darmowych lekcji jazdy na łyżwach (w cenie wejściówki na lodowisko), od godziny 19:00. W czwartek odbędzie się ostatnie ICEparty na lodzie (od 19:00), a w sobotę o 14:00 przewidziane są spektakle dla dzieci. W niedzielę z kolei ostatnia szansa dla najmłodszych by spotkać się z Elzą z filmu „Kraina Lodu”.