Jak znaleźć wymarzony dom lub mieszkanie? Pomogą Targi Mieszkań i Domów

Jak wybrać mieszkanie? Kiedy najlepiej je kupić? Jakie są obecnie możliwości zakupu nieruchomości w Poznaniu? To tylko część pytań, na które odpowiedzi będzie można znaleźć w weekend na terenie MTP podczas Targów Mieszkań i Domów.

 

Nie da się ukryć, że ceny mieszkań w Polsce, w tym również w Poznaniu zdecydowanie rosną. Ma na to wpływ nie tylko duży popyt, ale także wzrost cen materiałów, wykonania oraz inflacja. Wiele osób chce jak najszybciej sfinalizować marzenia o „własnym M”, by uniknąć dalszego wzrostu cen. Niektórych niepokoi jednak możliwe ograniczenia w dostępności lokali na rynku. Czy słusznie?

 

Wszelkie wątpliwości będzie można rozwiać w weekend podczas Targów Mieszkań i Domów, które będą odbywać się 25 i 26 września w pawilonie 3 na MTP. To okazja, by poznać oferty deweloperów i agencji nieruchomości i porównać je ze sobą na miejscu, dopytać o wszelkie szczegóły czy nawet wstępnie zarezerwować lokum.

 

Dostępne będą także oferty z rynku wtórnego, a wśród wystawców pojawią się również firmy oferujące artykuły wyposażenia wnętrz i wykończenia mieszkań.

 

Chcący zaoszczędzić powinni mieć na uwadze fakt, że wielu wystawców planuje specjalne promocje właśnie podczas poznańskich targów.

 

Organizatorzy zadbali również o aspekt finansowo-prawny. W specjalnej Strefie Zakupów i Finansów będzie można zapoznać się z potrzebnymi przepisami związanymi z kredytem hipotecznym. Wykłady poprowadzą także uznani eksperci prawni, specjaliści od inwestowania w nieruchomości i architekci wnętrz.

 

W specjalnej Strefie Wirtualnych Spacerów będzie można poznać oferty deweloperów w wymiarze 3D. Będzie to nowość tegorocznej edycji – zwykle obejrzenie modeli 3D było możliwe jedynie u konkretnych wystawców.

 

Targi Mieszkań i Domów będą odbywać się w weekend w godzinach 10:00-16:00.

 

autorka: A. Karczewska