Walentynkowy konkurs, wygraj weekend w 5 gwiazdkowym hotelu i samochód na weekend

Weekend w pięciogwiazdkowym hotelu nad Bałtykiem z samochodem na wyłączność, bilety lotnicze do Włoch, metamorfoza i zabiegi kosmetyczne i voucher na najróżniejsze rośliny i kwiaty – to nagrody, które można wygrać w tegorocznej edycji konkursu „Walentynka z Poznania” organizowanego po raz kolejny przez portal codziennypoznan.pl!

 

Już po raz kolejny chcemy sprawić, że Wasze Walentynki będą jeszcze bardziej wyjątkowe. Zapraszamy do wspólnej zabawy Walentynka z Poznania, w której do wygrania są atrakcyjne nagrody. W tym roku nagrodzimy aż cztery pary lub osoby, które uplasują się na pierwszych miejscach!

 

Co należy zrobić, by wziąć udział w zabawie?

 

Już dziś na ulice Poznania wyjedzie wyjątkowy tramwaj. Specjalnie oklejony, walentynkowy pojazd będzie kursował po poznańskich ulicach. Wystarczy do niego wsiąść i… podejść do naszej ekipy, która zrobi Wam zdjęcia z dużym, czerwonym sercem – symbolem miłości.

 

W sobotę, 12 lutego, na naszym portalu rozpocznie się głosowanie online na poszczególne zdjęcia biorące udział w konkursie. Osoba, która zdobędzie najwięcej głosów, wygrywa nagrodę główną. Nagrodzimy także trzy kolejne osoby.

 

Proste? No pewnie!

 

Nasza foto-ekipa będzie w tramwaju od dziś (1 lutego) do soboty (5 lutego) oraz od poniedziałku (7 lutego) do piątku (11 lutego).

 

Wypatrujcie specjalnego tramwaju, wsiadajcie na pokład i dołączcie do zabawy!

 

Możecie robić sobie zdjęcie w pojedynkę, walcząc o nagrodę dla siebie i swojej drugiej połówki lub wspólnie. W przypadku, gdy na jednym zdjęciu jest więcej niż jedna osoba należy podać w zgłoszeniu tę, która będzie wskazana jako zwycięzca. Wszystkie osoby widoczne na fotografii muszą jednak wyrazić zgodę na publikację wizerunku.

 

Co można wygrać?

 

Zwycięzca otrzyma voucher dla dwóch osób do wykorzystania w pięciogwiazdkowym Hotelu Grand Lubicz w Ustce. Można więc sprawić sobie romantyczny weekend nad Bałtykiem w luksusowych warunkach! To jednak nie koniec!

 

Zakochani otrzymają do swojej dyspozycji na cały weekend samochód Toyota Highlander od Autoryzowanej Stacji Dealerskiej Toyota Ukleja. Pozwoli to na zaplanowanie ciekawej wycieczki bez konieczności przejmowania się transportem. Spontaniczna zmiana trasy i dodatkowa atrakcja? Wypad za miasto? To żaden problem, gdy ma się wygodny samochód na wyłączność.

 

Dla osoby, która zajmie drugie miejsce Port Lotniczy Poznań-Ławica przygotował dwa bilety lotniczne do Włoch! Oryginalna włoska kolacja przy świecach? Zachód słońca na tle zabytków? Romantyczne scenerie i muzyka? A może wspólne poznawanie kultury i historii? Wszystko to i wiele więcej można odkryć we Włoszech, bez martwienia się o ceny biletów lotniczych!

 

Osoba, która zajmie trzecie miejsce w naszym konkursie otrzyma nagrodę ufundowaną przez firmę QueenLac. Panie mogą liczyć na metamorfozę. Może to właśnie idealny czas na zmiany? Nie zapomnieliśmy też o panach – dla Was QueenLac przygotowało zabiegi kosmetyczne, które pomogą Wam się zrelaksować i zadbać o swoje ciało. Pamiętajcie, że wygrywacie zabiegi dla siebie i swojej drugiej połówki.

 

Kto powiedział, że nagrody są tylko na podium? W naszej zabawie nagrodzimy także osobę, która uplasuje się tuż za nim! Nagrodą za czwarte miejsce jest voucher o wartości 500 złotych do WarsztatArt! Przy wyborze pięknych kwiatów, roślin czy też ozdób pomoże Wam cudowna i znająca się na swych fachu ekipa w kwiaciarni, która doradzi, podpowie i zaopiekuje się Wami podczas zakupów!

 

To jednak nie wszystko! Po zakończeniu konkursu wszystkie zdjęcia biorące udział w zabawie zostaną umieszczone na specjalnym banerze, który zawiśnie w Poznaniu!

 

Organizatorem konkursu jest portal codziennypoznan.pl. Sponsorami zabawy są: Hotel Grand Lubicz „Uzdrowisko Ustka” w Ustce, Autoryzowana Stacja Dealerska Toyota Ukleja, Port Lotniczy Poznań-Ławica, QueenLac oraz WarsztatArt.

 

Partnerem naszej akcji są MPK Poznań i MobilAd.

 

Regulamin konkursu.