Na targach Gardenia można zobaczyć pierwszy na świecie żywy obraz

Rośliny oferują wiele korzyści dla środowiska, w którym przebywamy. Dają poczucie życia i koloru. Oczyszczają powietrze zamieniając dwutlenek węgla w tlen (przeciwieństwo procesu, jaki zachodzi u ludzi). Gdy mamy swobodny dostęp do tlenu jesteśmy spokojniejsi i mamy lepszy nastrój, a dzięki roślinom możesz wyrazić każdy przekaz … są magiczne, a my odkrywamy głębię tej magii! To przeniesienie ogrodowej przestrzeni i natury do wewnątrz!

Chcemy odkryć z Wami piękno roślin filtrujących powietrze, które ograniczyły swoje potrzeby pielęgnacyjne do tempa dzisiejszego życia. Przedstawiamy Wam rozwiązania z naturalnych roślin, które nie wymagają podlewania, światła i pielęgnacji oczyszczając przy tym powietrze!

Monika Bartkowiak

Art moss! – Obrazy z mchu w dowolnych, wybranych przez Ciebie kształtach i rozmiarach! Ta sztuka botaniczna skierowana jest dla tych, którzy chcieliby wprowadzić naturę i zieleń do wnętrz nie przejmując się przy tym wymaganiami roślin. Tworzymy obrazy z różnych gatunków mchów stabilizowanych nie wymagających pielęgnacji, światła ani podlewania. Każdy z nich odkrywa inne piękno natury, ma swój charakter, fakturę, a nawet kolor. To subtelny, wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny produkt, który poprawia jakość powietrza, atmosferę i spojrzenie na życie w najbardziej wymagających pomieszczeniach! To nie są zwykłe obrazy wypełnione mchem! To obrazy, dzięki którym możesz stworzyć niezapomniany przekaz, historię, do której dzięki Art Moss możesz wracać każdego dnia. Możesz wybrać kształt, rozmiar, tło, wygląd, w zależności od tego, co pasuje do Twojego stylu. My przeobrazimy to w prawdziwe dzieło sztuki! 

Stworzymy unikalne ozdoby z mchu dla każdej przestrzeni! 

Ogrody wertykalne –Naturalne, zielone ściany!

Green glass – Zielone teraria! To wykonane ręcznie małe ekosystemy. Ich wnętrze tworzą rośliny niewymagające szczególnej pielęgnacji.  To wynik doskonałego połączenia różnego koloru piasku oraz naturalnej energii i kontrastów roślinnych, jakie daje nam natura.  Moga mieć dowolny kształt i stanowić  idealne, tematyczne dopełnienie wnętrza. Taka dekoracja to świetny sposób na odświeżenie powietrza w pomieszczeniu, a przy niewielkim nakładzie pielęgnacyjnym mogą zdobić wnętrze przez kilkanaście lat. 

Wood & moss – Połączenie drewna i mchu w każdej postaci!

Drewno to materiał naturalny, jego zapach i wygląd jest odzwierciedleniem długowieczności i piękna natury. Uzupełnione o naturalne elementy stanowi unikatową dekorację i nadaje niepowtarzalny charakter każdemu pomieszczeniu.  Wood & moss pasują do niemalże każdego typu wnętrza. Dzięki różnym formą kłód i pędów drewnianych uzyskujemy wspaniałe, naturalne odzwierciedlenie zewnętrznego piękna, które przenosimy do wewnątrz. 

Autorskie donice MadeBySekwoja – dopasowane kolorystycznie i rozmiarowo do wnętrza, mrozoodporne, o dowolnie wybranym przez klienta wzorze i kolorze. Wspaniałe dopełnienie najbardziej wymagającego wnętrza.