Trwają Meble Polska i Home Decor na Międzynarodowych Targach Poznańskich

Trwają Targi Meble Polska i Home Decor 2024. Kilkaset firm prezentuje najnowsze kolekcje swoich produktów i projektów. Szacuje się, że udział w największych w tej części Europy targach meblowych, które odbywają się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, wezmą w tym roku udział kupcy z ponad 70 państw.

 


Targi Meble Polska, to jedna ze sztandarowych imprez MTP. Są największymi tego typu w Europie Środkowo-Wschodniej. W 2010 roku zmieniono ich formułę na stricte biznesową, co zwiększyło liczbę kupców biznesowych biorących udział w wydarzeniu. Jednocześnie cały czas zwiększa się liczba państw, z których pochodzą zarówno producenci jak i goście.

 

W ofercie znalazły się różne rodzaje produktów – meble tapicerowane, meble skrzyniowe z płyty meblowej oraz z litego drewna, krzesła i stoły oraz materace.

 

Tegoroczna ekspozycja odbywa się na powierzchni ok. 60 tysięcy metrów kwadratowych. Najwięcej prezentowanych jest polskich producentów, ale nie brakuje także tych z Chin, Czech, Danii, Holandii, Litwy, Łotwy, Mołdawii, Niemiec, Rumunii, Serbii, Słowacji, Turcji, Ukrainy i Uzbekistanu.

 

Podobnie jak w ubiegłych latach, targom towarzyszą biznesowe Targi Wnętrz Home Decor. Prezentowane są nowe kolekcje dekoracji zarówno stojących jak i ściennych, a także ceramiki, elementów dekoracyjnych, tekstyliów i oświetlenia.

 

Jak podają organizatorzy, udział w tegorocznej edycji wydarzenia potwierdzili kupcy z ponad 70 państw z całego świata.

 

Targi Meble Polska i Home Decor odbywają się od 20 do 23 lutego.

 

 

autorka: A. Karczewska
fot. Fotobueno