“Rodzinnie na Orła Białego” – czerwcowa impreza dla wszystkich pokoleń

Tradycyjnie już czerwiec, miesiąc rodziny, sprzyja organizacji wyjątkowej imprezy – “Rodzinnie na Orła Białego”. Tegoroczne wydarzenie odbędzie się 18 czerwca, pomiędzy 15:00 a 21:00, na boiskach sportowych przy Klubie “Azyl”, znajdującym się na osiedlu Orła Białego 68.

 

Podczas imprezy zaplanowano mnóstwo atrakcji, zaczynając od pokazów zespołów tanecznych z Domu Kultury “Na Pięterku”, które rozpoczną się o 15:00. O godzinie 16:00 na scenie pojawią się animatorzy z Filharmonii Pomysłów “Los Vitaminos”, przygotowując zabawy dla najmłodszych uczestników.

 

Następnie, o 17:30, przewidziano występ muzyczny Rajmanów – Zuzanny, Dominika i Jakuba. Ich popisy wokalne na pewno dostarczą niezapomnianych wrażeń. O 18:00 na scenie zagości Zespół wokalny “Śpiewalnia”, który wykona covery na pięć głosów.

 

Godzina 19:00 będzie należała do Kolejorz Girls – uczestniczek Mistrzostw Świata w Cheerleadingu Sportowym 2023. Finał loterii “Razem dla Azylu” odbędzie się o godzinie 19:20, a potem, o 19:30, nastąpi koncert zespołu THE KARLINS, grającego niezapomniane przeboje.

 

Dodatkowo, uczestnicy imprezy będą mogli skorzystać z różnorodnych atrakcji. Przewidziano symultany szachowe, konkursy i zawody sprawnościowe, gry osiedlowe i XXL, a także zabawy rekreacyjno-sportowe. Najmłodsi będą mieli okazję do kreatywnego spędzenia czasu podczas warsztatów, cieszyć się dmuchanymi atrakcjami czy malowaniem twarzy. Na terenie imprezy działać będzie również wiejska zagroda, a także punkty z żywnością, takie jak kawa, lody, pączki i grill.

 

Nie zabraknie również loterii fantowej “Razem dla Azylu” i wielu innych niespodzianek dla całych rodzin. Wszystko to tworzy doskonałe warunki do spędzenia czasu w gronie bliskich, ciesząc się wiosennym słońcem i dobrą zabawą.

 

 

autorka: EM