Dzień Mamy i Dzień Dziecka w Galerii Pestka. Rozmowa z Antoniną Ganowicz-Hosser na “Hej Poznań”

W programie “Hej Poznań” Joanna Sobocińska miała przyjemność porozmawiać z Antoniną Ganowicz-Hosser, Marketing Manager Galerii Pestka, o nadchodzącym wyjątkowym wydarzeniu z okazji Dnia Mamy i Dnia Dziecka. Rozmowa była pełna ekscytujących szczegółów na temat tego, co czeka na mieszkańców Poznania w nadchodzący weekend.

Antonina Ganowicz-Hosser zaczęła od wyjaśnienia, że Galeria Pestka zdecydowała się świętować Dzień Dziecka nieco wcześniej, przewidując, że wielu klientów może wyjeżdżać na długi weekend. Wydarzenie odbędzie się już w piątek i sobotę, od 12:00 do 18:00, i będzie obfitować w atrakcje pod flagą Bluey – sympatycznego niebieskiego pieska, znanego z popularnej bajki.

Dla najmłodszych uczestników przygotowano szereg wspaniałych atrakcji. W strefie kreatywnej dzieci będą mogły dać upust swojej wyobraźni, tworząc różnorodne prace plastyczne. W strefie gier edukacyjnych, mali goście będą mogli rozwijać swoje umiejętności i bawić się jednocześnie. Dodatkowo, zaplanowano minikino, gdzie będą wyświetlane odcinki z Bluey, a także basen z kulkami i dmuchane iglo pełne balonów, które dzieci będą mogły łapać, co na pewno dostarczy im mnóstwo zabawy.

Nie zapomniano również o mamach, dla których przygotowano specjalną strefę. Będzie tam obecny kosmetolog, który przeprowadzi krótkie badanie skóry i udzieli porad kosmetycznych. Dla każdej mamy przewidziano także drobne upominki, które będą mogły zrealizować w sklepach Galerii Pestka. To doskonała okazja, aby pomyśleć o sobie i zrealizować swoje marzenia prezentowe.

Galeria Pestka to miejsce, które oferuje znacznie więcej niż tylko zakupy. Na jej terenie znajduje się ponad 70 sklepów z różnych kategorii, od codziennych artykułów spożywczych po przybory szkolne, odzież, biżuterię i wiele innych. Klienci mogą również korzystać z bogatej strefy rozrywki, która obejmuje m.in. plac zabaw dla dzieci oraz stację Grawitacja, Park Trampolin, gdzie zarówno młodsi, jak i starsi mogą się świetnie bawić.

Podczas rozmowy podkreślono również, że Galeria Pestka dysponuje ponad tysiącem miejsc parkingowych, co jest dużym atutem dla odwiedzających. Oprócz tego, warto wspomnieć o strefie food court, która wkrótce zostanie rozszerzona o ofertę food trucków. Planowane są leżaki i stoliki na zewnątrz, co zapewni jeszcze przyjemniejsze doświadczenie kulinarne.

Zapytana o swoje ulubione miejsce w galerii, Antonina Ganowicz-Hosser przyznała, że różni się ono w zależności od pory dnia. Rano lubi spacerować i obserwować budzące się do życia miasto. W ciągu dnia chętnie przebywa na piętrze, gdzie jest spokojniej, mimo że znajduje się tam również sala zabaw. Zawsze cieszy ją widok rodzin spędzających czas razem i czerpiących radość z atrakcji oferowanych przez Galerię Pestka.

Galeria Pestka organizuje regularnie różnorodne wydarzenia, zarówno rozrywkowe, jak i edukacyjne. W trakcie ferii zimowych odbywały się pięciodniowe warsztaty ekologiczne dla dzieci wczesnoszkolnych. Eventy te często odbywają się w kilku miejscach w galerii, dlatego warto zapytać obsługę o kolejne stacje wydarzenia.

Podsumowując rozmowę, Antonina Ganowicz-Hosser zachęcała do odwiedzenia Galerii Pestka w nadchodzący weekend. Spotkanie z Bluey będzie niezapomnianym przeżyciem dla najmłodszych, a przygotowane atrakcje zapewnią mnóstwo radości i zabawy. Dla mam to także doskonała okazja, aby pomyśleć o sobie i skorzystać z porad kosmetycznych oraz upominków.

Serdecznie zapraszamy do Galerii Pestka na wyjątkowe wydarzenie z okazji Dnia Mamy i Dnia Dziecka. Czekamy na Państwa z mnóstwem atrakcji i niespodzianek!

Dziękujemy za rozmowę. Moim i Państwa gościem była Antonina Ganowicz-Hosser, Marketing Manager Galerii Pestka.