Druga odsłona Food Truck Party na poznańskich targowiskach. Tym razem na Rynku Łazarskim

W najbliższą sobotę, jako część cyklu “a na targowiskach dzieje się, oj dzieje”, na Rynku Łazarskim w Poznaniu zagości druga edycja festiwalu kulinarnego Food Truck Party. Od godziny 11:00, miłośnicy jedzenia na kółkach będą mogli odkrywać nowe smaki, relaksować się w strefie chillout i uczestniczyć w rozmaitych atrakcjach.

 

Na uczestników festiwalu czekają mobilne kuchnie oferujące różnorodne przysmaki, przygotowywane na miejscu przez doświadczonych kucharzy. W otoczeniu strefy wypoczynkowej, wyposażonej w hamaki, leżaki i pufy, goście będą mieli okazję skosztować wielu kulinarnych specjałów, delektując się jednocześnie relaksującą muzyką.

 

O godzinie 12:00 na najmłodszych czeka specjalne wydarzenie przygotowane przez Centrum Uśmiechu. Koncert “Fruktaki Show”, zatytułowany “Poznajemy to co jemy”, jest nie tylko znakomitą okazją do zabawy przy muzyce dla dzieci, ale również pełni rolę edukacyjną, pomagając zrozumieć najmłodszym wartości zdrowego odżywiania.

 

Od godziny 15:00 do 20:00 na festiwalu będzie obchodzony jubileusz pierwszych urodzin Targu Sztuk Pięknych. Ten cyklicznie odbywający się event, umożliwia publiczne obcowanie ze sztuką, rzemiosłem i muzyką. Na zadaszonym targowisku, w specjalnie oznaczonych straganach, będzie można podziwiać i zakupić unikalne, ręcznie wykonane przedmioty. To wyjątkowa propozycja dla wszystkich, którzy cenią oryginalne i niepowtarzalne dzieła sztuki.

 

Smakowite jedzenie, relaksująca muzyka i szeroki wybór rękodzielniczych dzieł sztuki zapewnią niezapomniane wrażenia dla wszystkich uczestników.

 

 

autor: DK