Nadchodzi Majowy Bazar na poznańskim Łazarzu – Jesteś Gotowy na Świętowanie Miłości?

Nadchodzący weekend zapowiada się pełen wspaniałego rękodzieła, miłości do sztuki, nostalgii dla winyli, oraz miłośników książek, z niewiarygodną okazją do zakupu książek za zaledwie 5 zł. Wśród atrakcji znajdą się również produkty eko, bezpłatne warsztaty, koncerty, a także możliwość wspierania celu charytatywnego.

Harmonogram wydarzeń obejmuje:

Sobota, 27 maja12:00-19:00 Wspaniali wystawcy: artyści, rękodzielnicy, winyle, książki za 5 zł, produkty eko12:00-19:00 Warsztaty lepienia w glinie z Zysnarski Heart12:00-16:00 Stoisko informacyjne MOPR, animacje dla dzieci – malowanie na szkle, porcelanie, tworzenie zakładek do książek.13:00-16:00 Warsztaty Paranormalsów: wypalanie w drewnie z Bartkiem i malowanie na szkle z Asią14:00-17:00 Wiosenne obchody VI hawajskich spotkań na Łazarzu, czyli plecenie hawajskiej girlandy z Przestrzenią Działań Otwartych14:00 Muzyka na żywo – koncert Oliwii Januszewskiej15:00 Muzyka na żywo – koncert Roberta Mały16:00 Muzyka na żywo – koncert Muzyki Filmowej Sławomira Sikory we współpracy z Fundacją Edukacja Plus i Radą Osiedla Św. Łazarz17:00-19:00 Program artystyczny Przestrzeni Działań OtwartychNiedziela, 28 maja11:00-18:00 Wspaniali wystawcy: artyści, rękodzielnicy, winyle, książki za 5 zł, produkty eko11:00-18:00 Warsztaty lepienia w glinie z Zysnarski Heart12:00-16:00 Stoisko informacyjne MOPR – animacje dla dzieci na świeżym powietrzu13:00-15:00 Eko-warsztaty rozwijające kreatywność i wyobraźnię z puzzlo-rysowania z Przestrzenią Działań Otwartych13:00-16:00 Warsztaty Paranormalsów: wypalanie w drewnie z Bartkiem i malowanie na szkle z Asią13:00 Muzyka na żywo – koncert Sylwiany i Bartka14:00 Spotkanie z cyklu #wakeupłazarzTarot – wróżba, czy medytacja? Ciekawostki o magii ukrytej w kartach15:00-16:30 Wiosenne obchody VI hawajskich spotkań na Łazarzu, czyli taniec hula z Przestrzenią Działań Otwartych17:00 Spacer po City Park Poznań 

Przez cały weekend miasto będzie tętnić różnorodnością i kreatywnością, dzięki wspaniałym wystawcom, którzy prezentować będą swoje prace. Artyści, rękodzielnicy, a także miłośnicy winyli, książek i produktów eko – wszyscy oni wyczekują na Was w przestrzeni bazarowej.

Czeka nas również szereg warsztatów i prezentacji. Niezależnie od tego, czy interesuje Was lepienie w glinie pod okiem Zysnarskiego Heart, czy animacje dla dzieci, w tym malowanie na szkle i tworzenie zakładek do książek – każdy znajdzie coś dla siebie.

Nie możemy zapomnieć o warsztatach Paranormalsów, które obejmują wypalanie w drewnie z Bartkiem i malowanie na szkle z Asią. Miłośnicy muzyki będą zadowoleni z koncertów na żywo, w tym koncertów Oliwii Januszewskiej, Roberta Mały i Muzyki Filmowej Sławomira Sikory, a także programu artystycznego Przestrzeni Działań Otwartych.

Zapraszamy na spotkanie z cyklu #wakeupłazarz – “Tarot – wróżba, czy medytacja?” Poznajcie ciekawostki o magii ukrytej w kartach, a potem zrelaksujcie się na wiosennych obchodach VI hawajskich spotkań na Łazarzu, podczas których będzie można nauczyć się tańca hula.

Nie wahaj się i dołącz do nas w tę majówkę na poznańskim Łazarzu, obiecujemy, że będzie to weekend pełen miłości, sztuki, muzyki i wspólnoty! W razie pytań lub chęci dołączenia do nas jako wystawca, skontaktuj się z nami pod adresem: bazar@citypark.com.pl.