Sale Zabaw Fikołki – eksperci od urodzin dla dzieci

Gdzie zorganizować urodziny dziecka? To pytanie zadaje sobie większość rodziców, gdy zbliża się termin przyjęcia urodzinowego ich pociechy. Organizacja przyjęcia w domu może wydawać się łatwym zadaniem i szansą na zmniejszenie kosztów, ale czy na pewno tak jest? Często wygodniejszym rozwiązaniem jest zlecenie organizacji urodzin ekspertom, którzy zajmują się tym profesjonalnie. Poznajmy zalety takiego rozwiązania.

Animatorzy Fikołków doskonale wiedzą, co zrobić, aby wywołać uśmiechy na twarzach uczestników przyjęcia. Jubilaci wraz z rodzicami mogą wybierać spośród różnych rodzajów urodzin. Miłośnicy gotowania z pewnością będą się świetnie bawić podczas urodzin kulinarnych. Razem z animatorem przygotują pyszną pizzę, muffiny, sushi, cake popsy (czyli ciasto na patyczkach) i wiele innych dań. Młodzi naukowcy mogą poznawać fascynujący świat przyrody i zjawisk fizycznych podczas urodzin eksperymentalnych. Wśród innych motywów przewodni są m.in. urodziny gamingowe, influenserskie, ladies SPA, czarodziejskie. 

Podczas zabawy jubilata i jego gości rodzice mogą spędzić ten czas na w kawiarni Fikołków, która serwuje świeżo parzoną kawę oraz domowe ciasta. Wielu rodziców wybiera w tym czasie zakupy w Starym Browarze i Posnani. Pod ich nieobecność profesjonalni animatorzy zapewniają atrakcje uczestnikom imprezy oraz dbają o ich bezpieczeństwo.

Ostatnim hitem stały się urodziny z Nocowanką. Grupa znajomych lub cała klasa spędza całą noc w sali zabaw. Wieczór wypełniony atrakcjami kończy się warsztatami kulinarnymi, na których dzieci przygotowują samodzielnie kolację. Do tego dochodzą konkursy, zajęcia sprawnościowe, bitwa na poduszki, wieczorne czytanie bajek. Nocowanka to pomysł na udany wieczór nie tylko dla najmłodszych, ale także dla rodziców, którzy mogą zrealizować własne plany we dwoje.

Urodziny w sali zabaw Fikołki można dostosować do zainteresowań jubilata i jubilatki. Fikołki w Posnani dysponują na przykład ścianką wspinaczkową z kilkoma torami o różnym stopniu trudności. Wystarczy wybrać motyw przewodni, a zarówno wystrój sali urodzinowej jak i wszystkie zabawy będą przeprowadzone zgodnie z wybranym tematem. Wielu rodziców z góry odrzuca opcję organizacji urodzin w sali zabaw, ponieważ obawiają się, że koszty będą zbyt wysokie. To nie do końca prawda. 

Ile kosztują urodziny kulinarne w sali zabaw a ile zorganizowane w domu?

Organizując urodziny kulinarne w domu trzeba zrobić wszystko od zera. Kupić urodzinowe dekoracje i zastawę, przyrządzić poczęstunek i wynająć animatora z firmy zewnętrznej, który zorganizuje dzieciom czas. Dodatkowo do urodzin kulinarnych należy doliczyć koszt składników potrzebnych do przygotowania dania oraz rachunki za zużytą wodę, gaz i prąd. Porównując urodziny kulinarne dla 10 osób, podczas których dzieci przygotowują pizzę można zauważyć, że różnica w kosztach jest niewielka. Cena za przyjęcie zrobione w domu wynosi ok. 1600 zł. Na tę cenę składają się koszty składników i jednorazowej kolorowej zastawy oraz kilkanaście godzin pracy rodzica. Te same urodziny kulinarne w Sali Zabaw Fikołki kosztują ok. 1450 zł. Dodatkowo rodzice otrzymują coś bezcennego, czyli wolny czas i gwarancję imprezy na wysokim poziomie. 

Więcej informacji udzielą konsultanci infolinii Fikołków pod numerem 500 200 200.