Zakończenie koncertów nad Rusałką. Kto dziś zagra?

Zbliżający się koniec wakacji oznacza również zakończenie cyklu koncertów nad Rusałką. Ostatnie akcenty tegorocznej edycji zostały zaplanowane na czwartek. Przed poznańską publicznością wystąpią Ofelia oraz grupa Shyness.

 

Koncerty na scenie nad Rusałką odbywały się co dwa tygodnie. Na rozpoczęcie cyklu zaprezentowali się Król oraz Chair. Fani muzyki mogli też podziwiać występy Rat Kru, Julii Rover, czy zespołu Sonbird.

 

Teraz czas na koncerty, które zakończą ciekawą serię nad Rusałką. Organizatorzy zapraszają wszystkich miłośników muzyki dziś od godziny 19:30.

 

Na scenę tego dnia wyjdzie Ofelia – polska wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka. Kariera artystki nabrała tempa w 2019 roku, kiedy to został wydany jej debiutancki album. Od tej pory muzyka 27-latki systematycznie zyskuje na popularności. Wokalistka uwielbia w swojej twórczości mieszać różne style muzyczne, tworząc tym samym niepowtarzalny klimat. Mieszkańcy będą mieli okazję do posłuchania na żywo m.in. takich utworów jak: “Tu”, “Słony Kiss”, czy też “Zakochana w bicie”. Fani artystki mogą mieć nadzieję, że usłyszą również utwory zapowiadające nowy projekt Ofelii, który realizuje z Kubą Karasiem.

 

Przed poznańską publicznością zaprezentuje się również grupa Shyness, czyli kobiecy zespół tworzący muzykę na wzór lat dziewięćdziesiątych. Twórczość wypełniona jest ogromną pasją do muzyki oraz kobiecą wrażliwością. Warty podkreślenia jest fakt, iż każda z dziewczyn zarówno gra na

 

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

 

 

autor: R. Wnęk