Koziołki uprowadzone przez porywacza. Detektywi potrzebują pomocy małych poznaniaków

Tajemniczy porywacz uprowadził koziołki z poznańskiego Ratusza i ukrywa się w mieście przed parą detektywów. Czy uda im się go namierzyć i odzyskać słynne koziołki? Z pomocą małych poznaniaków ich szanse rosną, ale o tym czy wystarczająco będzie można przekonać się w sobotę i niedzielę nad Rusałką.

 

Teatr Animacji zaprasza na Scenę nad Rusałką, gdzie w lipcu i sierpniu odbywają się wydarzenia w ramach cyklu Wakacje z Teatrem Animacji nad Rusałką. We wszystkie letnie weekendy można oglądać przygotowane przez teatr spektakle dla dzieci. Każdy jest streszczany także na język ukraiński, by z atrakcji mogły korzystać również dzieci z Ukrainy.

 

Już dziś kolejna teatralna przygoda, a to, jak zakończy się opowiadana historia będzie zależeć od małych widzów. Dlaczego? Dlatego, że para detektywów – Dora Dynks i Waldemar Wihajster – będą potrzebowali ich pomocy w odnalezieniu porywacza poznańskich koziołków. Czy uda się skutecznie przeprowadzić śledztwo?

 

Bohaterowie zabiorą uczestników w podróż po Poznaniu, w czasie której będzie można spotkać m.in. Bamberkę Superbohaterkę, Starego Marycha, Ducha Lecha, Gołębia Ignacego czy też Kłódki z Mostu Jordana. Jak zakończy się Misja Poznań?

 

Zarówno w sobotę jak i w niedzielę planowane są po dwa spektakle „Misja Poznań – Gdzie są koziołki?”: o godzinie 11:00 i 13:00. Przedstawienie skierowane jest do dzieci od 4. roku życia, a wstęp jest wolny.

 

 

autorka: A. Karczewska