Najstarsza i największa akcja wietrzenia szaf ponownie w Poznaniu!

Bilety dla Wystawiających są jeszcze dostępne na stronie www.tobilet.pl!
 Wstęp dla Odwiedzających będzie tym razem bezpłatny!

Babi Targ® to doskonała okazja, by za niewielkie pieniądze upolować niepowtarzalne ubrania i wyjątkową biżuterię oraz świetna alternatywa dla wszystkich, którzy zamiłowanie do mody łączą z ekologicznym stylem życia. Na Babim Targu ubranie zyskuje drugie życie, a my dodatkowe środki w portfelu!

Babi Targ® w tym roku obchodzi 15-te urodziny, a to oznacza, że powstał w 2007 roku! — mówi Joanna Stankiewicz, organizatorka Babiego Targu i właścicielka Babilądu — Pomysł, który miał być jednorazową akcją okazał się odpowiedzią na ogromne potrzeby: każda z nas ma w szafach ubrania, których już nie nosi i nie chce ich po prostu wyrzucać na śmietnik, chce za to wiedzieć, do kogo trafią i cieszy się, gdy jej nienoszona już sukienka sprawia radość komuś innemu.
Na początku imprezy gromadziły kilkadziesiąt osób, ale w ciągu ostatnich kilkunastu lat wiele się zmieniło, noszenie używanych ubrań stało się modne, a my jako społeczeństwo zaczęliśmy większą wagę przykładać do tego, żeby nie marnować rzeczy, a wręcz przeciwnie — dawać drugie życie naszym ubraniom i przedmiotom, i pozostawiać je w obiegu – dodaje Stankiewicz.