Jakub Reszka w nowym programie “Pałacowe Love”

Od kilku lat można go regularnie oglądać w programach kulinarnych i eventach portalu Codzienny Poznań, wcześniej pokazał się całej Polsce w programie Top Chef. Na swoim koncie ma też m.in. prowadzenie z sukcesem kilku restauracji w Poznaniu, a od kilku lat odpowiada też za dietę w jednej z najpopularniejszych firm cateringowych w Polsce. Jakub Reszka, bo o nim mowa wcieli się także w nową rolę – mentora w nowym programie reality show „Pałacowe Love” telewizji TTV.

 

Choć pochodzi z Krakowa, to część jego serca należy do Poznania, z którym kojarzy go wiele osób. Jakub Reszka zadebiutował w telewizji podczas programu Top Chef, do którego zgłosił się jako szef kuchni w jednej z poznańskich restauracji. O tego czasu… nie chce zejść z obiektywów kamer!

 

 

Od kilku lat regularnie występuje w telewizji Codziennego Poznania, bierze udział w wielu eventach kulinarnych, pojawia się w reklamach i innych produkcjach powoli zyskując coraz większą sławę. Jednocześnie nie pozostawia pasji – w swoim CV może pochwalić się stanowiskiem szefa kuchni w kilku dobrze znanych restauracjach w stolicy Wielkopolski. Wspiera także młodych kucharzy ucząc ich zawodu w szkołach gastronomicznych, a także dba o diety Polaków w jednej z firm cateringowych.

 

Teraz przyszedł czas na kolejny krok – Jakub Reszka wystąpi w roli mentora w nowym reality show „Pałacowe Love”. Premiera programu już 1 lutego w telewizji TTV. Odcinki można również oglądać na platformie Player.

 

„Pałacowe Love” jest nowym programem, w którym sześć par zamieszka w pałacu w Walewicach, by… przenieść się o kilkaset lat w czasie. To nowy format randkowy, podczas którego uczestnicy przez kilka tygodni będą rywalizować w programie kostiumowym żyjąc bez Internetu i mediów społecznościowych. Będą musieli odnaleźć się wśród XIX-wiecznych zasad życia codziennego i randkowania.

 

Ich poczynania będą oceniane przez jury, w którym zasiadać będą także mentorzy. W jednym z odcinków będzie nim właśnie znany widzom Jakub Reszka. Jak sprawdzi się w tej roli? Będzie można się o tym przekonać już niedługo!

 

autorka: A. Karczewska