Ferie w mieście nie oznaczają ani nudy ani… siedzenia w domu. Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji zachęcają do udziału w multisporotowych półkoloniach, które nie tylko są zagospodarowaniem czasu, ale także propozycją na aktywne spędzenie zimowych wakacji.

 

Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji co roku oferują możliwość wspólnego, aktywnego spędzenia ferii zimowych przez dzieci. W tym roku, podobnie jak w poprzednich latach, dostępne są dwa turnusy, po jednym na każdy tydzień wakacji, czyli od 17 do 21 stycznia oraz od 24 do 28 stycznia.

 

Przygotowane zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00. Oferta skierowana jest do dzieci w wieku 7-13 lat, a w ramach oferty, poza organizacją zajęć, dzieci mają zapewnione także drugie śniadanie i obiad.

 

Podczas półkolonii przygotowywane są zajęcia sportowe, w tym gry zespołowe i ćwiczenia z instruktorem, a także wyjście do kina, na basen i lodowisko oraz konkursy i zabawy.

 

Koszt jednego turnusu wynosi 500 złotych dla osób spoza Poznania, 400 złotych dla osób odprowadzających podatek dochodowy w Poznaniu oraz 300 złotych dla osób posiadających Kartę Dużej Rodziny z kodem terytorialnym Poznania.

 

Zapisy odbywają się poprzez dostarczenie podpisanej karty kwalifikacyjnej osobiście lub drogą mailową na adres polkolonie@posir.poznan.pl. Dokumenty do pobrania są online.