Dwie wystawy psów rasowych na MTP już w ten weekend

Niemal pięć tysięcy psów z 250 ras – w weekend na MTP królować będą psy podczas dwóch wystaw psów rasowych. W ramach wydarzenia będzie można również m.in. porozmawiać z hodowcami i kupić smakołyki i akcesoria dla swoich czworonogów. Nie zabraknie także innych atrakcji.

 

W ramach dwóch wystaw zaprezentowanych zostanie niemal 5 tysięcy psów, które reprezentują 250 ras – zarówno tych dobrze znanych jak i mniej popularnych. Czworonogi będą prezentowane w 40 ringach, oceniane przez międzynarodowe jury.

 

W sobotę zostaną wyłonione te psy, które będą mogły pojechać na Crufts 2022 – imprezę organizowaną przez Kennel Club, będącą największą i najbardziej znaną wystawą psów na świecie. W niedzielę z kolei będzie wyłoniony Zwycięzca Polski 2021.

 

W ramach wydarzeń będzie można porozmawiać z hodowcami, co jest szczególnie ważne dla osób, które planują zakup psa rasowego. Eksperci doradzą m.in. w zakresie wymagań dla danej rasy.

 

Podczas wystawy organizowany będzie kiermasz, na którym można kupić karmy i smakołyki, a także akcesoria i kosmetyki dla swoich pupili.

 

Dwie Międzynarodowe Wystawy Psów Rasowych będą odbywać się 13-14 listopada, w godz. 10:00-18:00 na Międzynarodowych Targach Poznańskich (pawilony: 3, 4, 5 i 6). Bilety dostępne są online.

 

autorka: A. Karczewska