Champions Bowling by Niku powróciło na mapę Poznania

 

Champions Bowling by Niku, to miejsce na mapie Poznania, które powraca w nowej odsłonie i stanowi połączenie dobrej kuchni oraz gry w kręgle. Odwiedziliśmy je w dniu otwarcia, aby z bliska przyjrzeć się, jak w rzeczywistości funkcjonuje innowacyjny lokal.

 

Szef kuchni – Jakub Reszka oraz Maciej Rakowicz – menadżer lokalu, opowiedzieli o koncepcji restauracji – połączenia kuchni amerykańsko-meksykańskiej. Ma to być miejsce i jedzenie dla wszystkich – podkreślał menadżer Champions Bowling by Niku. Tacosy, żeberka na metry, lawa burgery czy nowy szarpano-panierowany burger to tylko kilka propozycji, które wyjdą spod ręki Jakuba Reszki. Wszystko będzie pyszne, a przede wszystkim skomponowane tak, aby smakować każdemu – zachęcił szef kuchni.

 

Właścicielka restauracji – Honorata Mickiewicz – wymieniła szereg atrakcji, które czekają na każdego odwiedzającego Champions Bowling. Należą do nich przede wszystkim nowoczesny system bowlingowy, świetna kuchnia o koncepcji tex-mex oraz najdłuższy w Poznaniu i – jak śmiała się sama właścicielka – bardzo dobrze zaopatrzony bar.

 

Obiekt powstał w 1998 roku, stanowi zatem obiekt z dawną tradycją, jednak cała koncepcja urzeczywistniła się po zmianie najemcy oraz zawirowaniach związanych z pandemią i lockdownem – opowiedziała o początkach lokalu Honorata Mickiewicz.

 

Połączenie bowlingu oraz firmowych imprez integracyjnych to oferta specjalna Champions Bowling, o której wspomniała Nicole Devetzi – menadżer do spraw sprzedaży. Oferta skierowana jest do wszystkich grup wiekowych, zatem jest dostępna także dla zainteresowanych zorganizowaniem urodzin dzieci.

 

Łatwy dojazd, dostępność parkingów, a przede wszystkim nieszablonowy pomysł na funkcjonowanie lokalu – to wszystko stanowi zachętę do odwiedzenia Champions Bowling by Niku, zarówno przez dzieci jak i dorosłych.