Grupa Mitsuro uruchomiła Fundację Ardor im. Mikołaja Koteckiego

Klub Sinner (ang. grzesznik) to miejsce, które na klubowej mapie Poznania znajduje się właściwie od niedawna. Lokal o intrygującej nazwie od samego początku przyciąga tłumy poznaniaków i cieszy się ogromną popularnością. 

Dwudniowe wydarzenie zostało zorganizowane by zainaugurować otwarcie Fundacji Ardor im. Mikołaja Koteckiego. 

Fundacja ma zajmować się między innymi zbieraniem środków na motocyklistów poszkodowanych w wypadkach drogowych, ale organizacja ta chce wspierać też zwierzęta. Prezesem Fundacji jest Agnieszka Poraszka – Kotecka.

Podczas tej wyjątkowej imprezy na zaproszonych gości czekało mnóstwo atrakcji. Jedną z nich bez wątpienia były liczne licytacje, z których dochód zostanie oczywiście przekazany na cele charytatywne. Wśród licytowanych przedmiotów znalazły się między innymi obrazy czy dzieła sztuki, ale też rzeczy należące wcześniej do Mikołaja Koteckiego, jak na przykład jego kurtka. 

Gadżety i upominki na licytacje oddali też sponsorzy, między innymi Volvo Karlik czy Good Time Day Spa.

Grupa Mitsuro zadbała o to, by nie zabrakło wyjątkowych gości. Wśród zaproszonych osób znalazła się między innymi Maja Sablewska, Lidia Popiel czy znani, poznańscy fotografowie – Szymon Brodziak i Maciej Mańkowski. 

Bardzo długo zastanawialiśmy się nad motywem przewodnim naszej gali, z racji, że zawsze staramy się realizować w swoich działaniach działania trochę pod prąd, z pazurem. Określiliśmy taki grzeszny charakter tej gali i kolacji, która tutaj towarzyszy. W tym kierunku poszliśmy, żeby trochę zaznaczyć też obecność naszych marek na mapie gastronomii w Polsce i w Poznaniu. Stąd nasze DNA i kierunek w taką stronę.

Monika Tynecka, organizator imprezy

 

W trakcie gali nie zabrakło oczywiście pysznych dań i koktajli, które stworzone zostały właśnie z myślą o tym wydarzeniu. W menu znalazły się między innymi koktajle nawiązujące do siedmiu grzechów głównych, autorska kolacja przygotowana w Matii Sushi oraz Whisky In The Jar. I co ciekawe, to właśnie w Whisky In The Jar na wielu czekała wyjątkowa atrakcja – czyli wołowina premium podawana w złocie wzbogacona o różne rytułały. 

Imprezę dopełnili niesamowici muzycy i artyści. Jednym z nich był DJ Licious, uczestnik festiwalu Tomorrowland, którego utwory już nie raz zachwyciły cały imprezowy świat. 

Stary Browar to miejsce, które od lat znane jest ze swojej wyjątkowości i elegancji. To bez wątpienia jeden z najbardziej znanych obiektów w Poznaniu. To właśnie tutaj, na Dziedzińcu Sztuki, możemy obejrzeć wiele wystaw, odwiedzić showroomy znanych projektantów, ale też zjeść i napić się dobrej kawy. Teraz dołączają do nas lokale z grupy Mitsuro, które niewątpliwie warto odwiedzić nie tylko ze względu na ich wyjątkowy charakter, ale przede wszystkim ze względu na niesamowitą jakość i kreatywność zauważalną w budowaniu marki i pozycji na gastronomicznej mapie Poznania. Jest pięknie, klimatycznie i smacznie!