Poznański Lotny Festiwal Piwa zbliża się wielkimi krokami!

Już 27-29 sierpnia plac Wolności wypełni się niepowtarzalnymi browarami rzemieślniczymi. To premierowa edycja wyjątkowej imprezy, która zaskoczy nie tylko wyjątkowymi piwami, ale także innymi atrakcjami. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

 

Zorganizowany już w wielu miastach Lotny Festiwal Piwa od początku cieszy się dużą popularnością. Bogata oferta rzemieślniczych piw to wizytówka każdej edycji festiwalu. Oprócz tego na placu Wolności pojawią się liczne foodtrucki z jedzeniem z całego świata. 

Na scenie Lotnego Festiwalu Piwa pojawią się eksperci, którzy opowiedzą o produkcji piwa oraz o tym, jak je degustować i od czego zacząć przygodę z craftem. 

Będą też degustacje i liczne konkursy z nagrodami.

 

Podczas eventu każdy znajdzie coś dla siebie, ponieważ jest to wydarzenie nie tylko dla pasjonatów piwa. Całość okraszona jest bowiem bogatą ofertą kulturalną. Celem festiwalu jest nie tylko zwiększanie świadomości konsumentów oraz promowanie kultury picia piwa, ale też stworzenie mieszkańcom miasta możliwości odpoczynku, relaksu i wspólnego świętowania.

 

Impreza jest zorganizowana przez firmę Craft Event oraz członków Piwnego Klubu.

 

Harmonogram:

 

Piątek – 15:00 – 23:00


Sobota – 12:00 – 23:00


Niedziela – 12:00 – 20:00

Wydarzenie można śledzić na FB.