Wiosna na balkonie i w ogrodzie! Wiosenny Targ Ogrodniczy już w weekend

Kwiaty, drzewa, krzewy, nasiona, sadzonki, narzędzia ogrodnicze, meble, dekoracje, doniczki i wiele innych rzeczy będzie można kupić w weekend podczas Wiosennego Targu Ogrodniczego na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

 

Choć pogoda za oknem w tym roku bywa mało wiosenna, to jednak wiosna przyszła i wzbogaca przestrzeń zielenią i odradzającymi się po zimie roślinami. Już w weekend wszyscy, którzy chcieliby zadbać o swoje ogrody, tarasy czy balkony, będą mogli wybrać się na Wiosenny Targ Ogrodniczy.

 

Na uczestników wydarzenia czekać będą kwiaty, zioła, owoce, warzywa, krzewy ozdobne, drzewa i byliny. Będzie można wybierać wśród nasion, cebulek i sadzonek. Na stoiskach dostępne będą także doniczki i osłonki oraz pozostałe narzędzia ogrodnicze, które przydadzą się zarówno do roślin balkonowych jak i tych w dużych ogrodach.

Na Targu będzie można kupić także meble i dekoracje do ogrodu i na balkon. Dostępne będzie też rękodzieło, a dla tych, którzy zgłodnieją podczas zakupów – lokalne jedzenie oraz strefa foodtrucków.

 

Co ważne, na stoiskach będą dostępni także specjaliści i fachowcy, którzy doradzą, podpowiedzą i wytłumaczą jak dbać o rośliny lub co poprawić w ogrodzie.

Wiosenny Targ Ogrodniczy zaplanowany jest na sobotę i niedzielę (29 i 30 maja), w godzinach od 10:00 do 16:00 w sobotę i do 15:00 w niedzielę. Targ będzie się odbywał na otwartej, dużej przestrzeni.

Bilety w cenie 7 złotych można kupić na platformie ToBilet.