Mężczyzna w spa

Na szczęście ostatnio panowie zaczynają się przekonywać, że SPA to miejsce, gdzie i oni mogą zadbać o swoją skórę, czerpiąc z tego przyjemność i relaks, a oferta zabiegów, z których mogą skorzystać jest bardzo bogata, o czym wiedzą już mężczyźni, którzy zdecydowali się na wizytę w SPA.

 

Męska skóra tak samo jak skóra kobiet wymaga pielęgnacji, by wyglądać zdrowo i młodo. Jest ona często nawet bardziej narażona na działanie drażniących i szkodliwych czynników zewnętrznych niż skóra kobiet, dlatego warto zadbać o jej dobrą kondycję.

 

Mężczyźni śmiało mogą zatem korzystać z wielu zabiegów pielęgnacyjnych twarzy, które doskonale trafiają w potrzeby męskiej skóry. Zabiegi oczyszczające, nawilżające, czy też regenerujące połączone z masażem twarzy z pewnością pozwolą skórze odzyskać świeżość, a zmęczonemu umysłowi spokój i wyciszenie. Również peelingi, takie jak mikrodermabrazja czy kwasy owocowe idealnie sprawdzają się w pielęgnacji zarówno kobiecej, jak i męskiej skóry, nadając jej gładkość i sprzyjając odnowie naskórka.

 

Coraz więcej firm kosmetycznych tworzy linie pielęgnacyjnych kosmetyków i profesjonalne zabiegi dedykowane właśnie mężczyznom, które za sprawą odpowiednio dobranych składników i przyjemnych męskich zapachów doskonale odpowiadają wymaganiom wszystkich panów.

 

Mężczyzna przychodząc do SPA może być pewien, że wybór właściwego zabiegu z szerokiej oferty ułatwi mu fachowa porada kosmetologa, który oceni potrzeby skóry i dobierze odpowiedni program pielęgnacji w gabinecie oraz doradzi, jak dbać o skórę w domu. Poza zabiegami na twarz, na mężczyzn w SPA czeka także szeroki wybór relaksujących masaży ciała, które doskonale znoszą napięcie i bóle zmęczonych mięśni, pozwalają się odprężyć i odpocząć po ciężkim dniu pracy. Masaże klasyczne, aromaterapeutyczne, ayurwedyjskie czy refleksologiczny masaż stóp pozwolą na chwilę zapomnieć o stresie i codziennych problemach, a także nabrać sił, by stawić czoła kolejnym wyzwaniom. Profesjonalne salony i ośrodki SPA są przygotowane na to, by zapewnić mężczyznom odpowiedni komfort zbiegów nie tylko ze względu na właściwy dobór kosmetyków, ale i przez dbałość o detale, takie jak męska jednorazowa bielizna, klapki zabiegowe, czy większe ręczniki, co świadczy o tym, że współczesne SPA to miejsce, które równie starannie troszczy się o panie jak i o panów.

 

Zapraszamy do miejskiego spa „Regeneracja”, więcej informacji na www.regeneracja-spa.pl

 

Fot. Materiały prasowe